Aktuální výsledky 13.08.

Muži 2. kolo OP
Uh. Ostroh - Kněžpole 4:3
(Šopík 2, Zubalík)
Dorost: 2. kolo KS sk.B
Koryčany - Kněžpole 0:1
(Maršálek)

Příští program

Sobota 19. srpna:

Dorost: 3. kolo KSD-B

Kněžpole - Morkovice 10:00
sraz 09:00

Neděle 20. srpna

Žáci: 3. kolo OP

Mistřice - Bílovice 14:00
sraz 13:00
hřiště Mistřice

Přípravka: 3. kolo OSP-B

Kněžpole - Jarošov 14:30
sraz 14:00

Muži: 3. kolo OP

Kněžpole - Bílovice 16:30
sraz 15:30

Týdenní rozpis tréninků

Platnost: podzim 2017

PONDĚLÍ:

přípravka 18:00

ÚTERÝ:

dorost 18:00

muži 18:00

STŘEDA:

přípravka 18:00

ČTVRTEK:

dorost 18:00

PÁTEK:

přípravka 18:00

muži 18:00

TOPlist
Počasí radar

Muži OP PODZIM 2017

NE 06.08. 17:00 Kněžpole - Jarošov
NE 13.08. 17:00 Uh. Ostroh - Kněžpole
NE 20.08. 16:30 Kněžpole - Bílovice
SO 26.08. 16:30 Slavkov - Kněžpole
NE 03.09. 16:00 Kněžpole - Březová
NE 10.09. 16:00 Bánov - Kněžpole
NE 17.09. 15:30 Kněžpole - Hluk B
SO 23.09. 15:30 O.N.Ves - Kněžpole
NE 01.10. 15:00 Kněžpole - Vlčnov
NE 08.10. 15:00 Kněžpole - Polešovice
NE 15.10. 15:00 Topolná - Kněžpole
NE 22.10. 14:30 Kněžpole - Prakšice
SO 28.10. 14:30 Nezdenice - Kněžpole

Dorost KS sk.B PODZIM 2017

SO 05.08. 17:00 Kněžpole - Šumice
NE 13.08. 14:30 Koryčany - Kněžpole
SO 19.08. 10:00 Kněžpole - Morkovice
NE 27.08. 13:30 Staré Město - Kněžpole
SO 02.09. 10:00 Kněžpole - Boršice
SO 09.09. 10:00 Kněžpole - Újezdec
NE 17.09. 13:00 Strání - Kněžpole
SO 23.09. 10:00 Kněžpole - Nivnice
SO 30.09. 15:00 Tlumačov - Kněžpole
SO 07.10. 10:00 Kněžpole - Prakšice
NE 15.10. 12:00 Kvasice - Kněžpole
SO 21.10. 10:00 Kněžpole - Jarošov
SO 28.10. 12:00 Dolní Němčí - Kněžpole

Žáci OP PODZIM 2017

HŘIŠTĚ MISTŘICE!

NE 20.08. 14:00 Mistřice - Bílovice
NE 27.08. 10:00 Šumice - Mistřice
NE 03.09. 13:30 Mistřice - Osvětimany
NE 10.09. 10:00 Bánov - Mistřice
NE 17.09. 13:00 Mistřice - O.N.Ves
SO 23.09. 15:00 Újezdec - Mistřice
NE 01.10. 12:30 Mistřice - Velehrad
NE 08.10. 12:30 Mistřice - Nivnice
NE 15.10. 12:30 Prakšice - Mistřice
NE 22.10. 12:00 Mistřice - Topolná
NE 29.10. 12:00 volný los

Přípravka OS sk.B PODZIM 2017

NE 20.08. 14:30 Kněžpole - Jarošov
SO 26.08. 14:00 1.FCS dívky - Kněžpole
NE 03.09. 14:00 Kněžpole - St. Město B
NE 10.09. 10:00 Spytihněv - Kněžpole
NE 17.09. 13:30 Kněžpole - Bílovice
NE 24.09. 13:30 Kněžpole - Topolná
SO 30.09. 10:00 Březolupy - Kněžpole
NE 08.10. 13:00 Kněžpole - Mistřice
SO 14.10. 14:00 Mařatice - Kněžpole

Muži OP 2017/18

Pořadí Tým Body
1. Březová 6
2. Topolná 6
3. Uh. Ostroh 4
4. O. N. Ves 4
5. Polešovice 3
6. Slavkov 3
7. Vlčnov 3
8. Jarošov 3
9. Bánov 3
10. Bílovice 0
11. Hluk B 0
12. Nezdenice 0
13. Kněžpole 0
14. Prakšice 0
Celá tabulka ZDE

Dorost KS sk.B 2017/18

Pořadí Tým Body
1. Strání 6
2. Kněžpole 6
3. Boršice 6
4. Nivnice 4
5. Šumice 3
6. Tlumačov 3
7. Morkovice 3
8. Prakšice 3
9. Újezdec 3
10. Jarošov 2
11. Staré Město 2
12. Koryčany 1
13. Kvasice 0
14. Dolní Němčí 0
Celá tabulka ZDE

Žáci Mistřice OP 2017/18

Pořadí Tým Body
1. Osvětimany -
2. Bánov -
3. O. N. Ves -
4. Újezdec-Těš. -
5. Mistřice -
6. Nivnice -
7. Prakšice -
8. Topolná -
9. Bílovice -
10. Šumice -
11. Velehrad -
Celá tabulka ZDE

Přípravka OSP-B 2017/18

Pořadí Tým Body
1. 1.FCS dívky -
2. St.Město B -
3. Boršice u Bl. -
4. Kněžpole -
5. Topolná -
6. Březolupy -
7. Mistřice -
8. Mařatice -
9. Jarošov -
10. Bílovice -
Celá tabulka ZDE

Tabulka střelců 2017/18

Poř. Jméno Oddíl Gólů
1. Hoferek D. Dorost 3
2. Hančík D. Muži 2
2. Kaňa R. Dorost 2
2. Šopík Muži 2
5. Maršálek A. Dorost 1
5. Zubalík Muži 1
VSTŘELENO CELKEM 11

Copyright © 2010, sokolknezpole.cz