Aktuální výsledky 12.08.

Muži: 2. kolo OS-A
Košíky - Kněžpole 1:1
(Hruboš P.)
Dorost: 2. kolo KSD-B
Napajedla - Kněžpole 1:0

Příští program

Sobota 18. srpna:

Dorost: 3. kolo KSD-B

Kněžpole - Jarošov 10:00
sraz 09:00

Muži: 3. kolo OS-A

Kněžpole - Kudlovice 17:00
sraz 16:00

Neděle 19. srpna

1. liga žen: 1. kolo

1.FCS - Liberec 14:30
sraz 13:15

1.liga dorostenek: 1.kolo

1.FCS - Brno H.H. 17:00
sraz 15:45

Týdenní rozpis tréninků

Platnost: jaro 2018

ÚTERÝ:

přípravka 16:30

dorost 17:00

muži 17:30

ČTVRTEK:

dorost 17:00

PÁTEK:

přípravka 17:00

muži 17:30

TOPlist
Počasí radar

Muži - okresní soutěž sk.A PODZIM 2018

NE 12.08. 17:00 Košíky - Kněžpole
SO 18.08. 17:00 Kněžpole - Kudlovice
NE 26.08. 16:30 Traplice - Kněžpole
NE 02.09. 16:30 Kněžpole - Vážany
NE 09.09. 16:00 Kostelany - Kněžpole
NE 16.09. 16:00 Kněžpole - Jalubí
NE 23.09. 15:30 Huštěnovice - Kněžpole
NE 30.09. 15:30 Kněžpole - Stříbrnice
NE 07.10. 15:30 Sušice - Kněžpole
NE 14.10. 15:00 Kněžpole - Velehrad
NE 21.10. 15:00 Kněžpole - Babice

Dorost - krajská soutěž sk.B PODZIM 2018

SO 11.08. 14:30 Napajedla - Kněžpole
SO 18.08. 10:00 Kněžpole - Jarošov
SO 25.08. 16:30 Boršice - Kněžpole
SO 01.09. 10:00 Kněžpole - Koryčany
SO 08.09. 10:00 Morkovice - Kněžpole
SO 15.09. 10:00 Kněžpole - D. Němčí B
SO 22.09. 15:30 Šumice - Kněžpole
SO 29.09. 10:00 Kněžpole - St. Město B
SO 06.10. 15:00 Bezměrov - Kněžpole
SO 13.10. 10:00 Kněžpole - Prakšice
SO 20.10. 13:00 Nivnice - Kněžpole
SO 27.10. 10:00 Kněžpole - Újezdec
SO 03.11. 10:00 Kněžpole - Tlumačov

Žáci - okresní přebor PODZIM 2018

ODDÍL A HŘIŠTĚ MISTŘICE!

NE 26.08. 10:00 Bánov - Mistřice
NE 02.09. 14:30 Mistřice - Šumice
NE 09.09. 13:30 Osvětimany - Mistřice
NE 16.09. 14:00 Mistřice - Velehrad
NE 23.09. 13:30 Mistřice - Prakšice
NE 30.09. 13:00 Nivnice - Mistřice
NE 07.10. 13:00 Mistřice - O. N. Ves
NE 14.10. 15:00 volný los - Mistřice
NE 21.10. 13:00 Mistřice - Topolná

Muži OS-A 2018/19

Pořadí Tým Body
1. Traplice 3
2. Velehrad 3
3. Kostelany 1
4. Jalubí 1
5. Košíky 1
6. Kněžpole 1
7. Kudlovice 1
8. Sušice 1
9. Babice 0
10. Stříbrnice 0
11. Huštěnovice 0
12. Vážany 0
Celá tabulka ZDE

Dorost KSD-B 2018/19

Pořadí Tým Body
1. Dolní Němčí 3
2. Prakšice 3
3. Jarošov 3
4. Staré Město 3
5. Újezdec 3
6. Koryčany 3
7. Napajedla 3
8. Bezměrov 0
9. Kněžpole 0
10. Tlumačov 0
11. Morkovice 0
12. Nivnice 0
13. Boršice 0
14. Šumice 0
Celá tabulka ZDE

Žáci Mistřice OP 2018/19

Pořadí Tým Body
1. Bánov 0
2. Šumice 0
3. Osvětimany 0
4. Mistřice 0
5. Prakšice 0
6. Nivnice 0
7. O. N. Ves 0
8. Topolná 0
9. Velehrad 0
Celá tabulka ZDE

Tabulka střelců 2018/19

Poř. Jméno Oddíl Gólů
1. Hančík D. Muži 1
2. Hruboš P. Muži 1
VSTŘELENO CELKEM 2

Copyright © 2010, sokolknezpole.cz